1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jozomk
Последна активност:
5 oктомври 2019
Зачленет:
3 ноември 2010
Мислења:
5
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
197

Ги следи 1

Сподели

jozomk

Intern

jozomk последен пат беше виден (како):
5 oктомври 2019