1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jovicarot
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 17:36
Зачленет:
15 Мај 2016
Мислења:
16
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
16 Јули 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Jovicarot

Intern, Машко, 23

Jovicarot последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 17:36