• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од jovica3

 1. jovica3

  Даноци на пари од Онлајн сметки...Вистини и Митови

  А што ако некој Е во редовен работен однос и плус зема пари од интернет заработка?
 2. jovica3

  Skrill (Moneybookers) - од А до Ш

  И како иде процедурата? Треба веднаш откако ќе се примат парите да се иде до УЈП или таа работа ја средува банката? Однапред фала.
 3. jovica3

  PayPal сега и во Македонија

  Конечно некој да се смилува и на нас :carefree:
 4. jovica3

  VIP (ВИП) Оператор

  Јас си немам таков проблем. Си имам бројче од Т-мобиле и си ги плаќам сметките преку дебитна картичка (без гужви и чекање ред).
 5. jovica3

  Paypal верифицирање со Visa од NLB

  На PayPal не можеш да ја смениш државата, а ако добро те разбрав ти прашуваш за промена на адреса на eBay. Таму можеш да ја промениш адресата, а тоа што ти дава ерор дека не може да се прати во Македонија значи дека тој продавач не праќа пратки во Македонија. Побарај го истиот производ кај други...
 6. jovica3

  Norton Internet Security 2014

  Norton е за класа над сите. Го имам 2 години и ниту еден проблем сум немал до сега.
 7. jovica3

  Помош за плаќање преку Paypal ?

  Не, мислам дека од aliexpress не го дозволуваат овој начин на плаќање.
 8. jovica3

  Бидте хумани.

  Донирано и преку мобилен телефон и преку средства за хигиена, детска храна и конзервирана храна. Малку треба за да им се помогне на овој народ кога им е најтешко. Скокнете едно кафе и донирајте.
 9. jovica3

  Фитнес, исхрана, здрав живот - општа дискусија

  За слабеење само вежби со висок интензитет. Пред година дена вежбав 2 месеци секој ден кардио и ослабнав 3 кг. Си ги најдов вежбите на youtube и можеш да си вежбаш и дома и треба не повеќе од 10 минути на ден.
 10. jovica3

  Нова понуда на Т-Мobile

  И јас мислам дека не се сметаат за постојни зашто немаат склучено договор на 24 месеци.
 11. jovica3

  Нова понуда на Т-Мobile

  Секој со своето искуство. Јас искрено сум корисник 3 години на T-Mobile и ниту еднаш сум немал проблеми со било што. И да имам проблеми, можам на детална сметка да си видам се, не можат да ме крадат.
 12. jovica3

  Нова понуда на Т-Мobile

  Штом нема ѕвездичка со легенда се подразбира дека разговорите се неограничени. Кај интернетот има ѕвездичка и појаснување дека е до 3 гига, а после тоа се намалува брзината. За секој случај ако идам деновиве до некој салон ќе прашам, па ќе пишам.
На врв Дно