1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jovica3
Зачленет:
23 Декември 2010
Мислења:
53
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
90

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели