1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by joveBT

 1. joveBT
 2. joveBT
 3. joveBT
 4. joveBT
  Испрати

  pozz

  :dobredojde: и уживај тука :P
  Мислење од: joveBT, 9 Јули 2009 Во форумот: Добродојдовте!
 5. joveBT
  Испрати

  Здраво

  :dobredojde: :skuter:
  Мислење од: joveBT, 3 Јули 2009 Во форумот: Добродојдовте!
 6. joveBT
 7. joveBT
 8. joveBT
 9. joveBT
 10. joveBT
 11. joveBT
 12. joveBT
  Испрати

  Howdy Yall'

  :dobredojde: и уживај тука :skuter::-))
  Мислење од: joveBT, 26 Јуни 2009 Во форумот: Добродојдовте!
 13. joveBT
 14. joveBT