1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои joveBT ги следи

 1. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,748
  Допаѓања:
  286
  Поени од трофеи:
  1,217
 2. Andrijeski

  Gaining Experience, 36
  Мислења:
  2,599
  Допаѓања:
  64
  Поени од трофеи:
  562
 3. CyberSpic

  Intern
  Мислења:
  823
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  265
 4. D

  Администратор
  Мислења:
  3,247
  Допаѓања:
  1,703
  Поени од трофеи:
  802
 5. DaciSS

  Gaining Experience, Машко, од San Francisco
  Мислења:
  949
  Допаѓања:
  288
  Поени од трофеи:
  255
 6. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,504
  Допаѓања:
  25,567
  Поени од трофеи:
  2,377
 7. filipvselena

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,794
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  732
 8. fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  4,836
  Допаѓања:
  824
  Поени од трофеи:
  827
 9. gOJDO

  Мислења:
  9,413
  Допаѓања:
  13,509
  Поени од трофеи:
  2,317
 10. goodboy

  Intern
  Мислења:
  849
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  255
 11. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 12. kuzman0v

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  598
  Допаѓања:
  74
  Поени од трофеи:
  432
 13. MetalGear

  On your way to fame, Машко, 33
  Мислења:
  2,993
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  812
 14. PeTaR-

  Intern
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  0
 15. Supporter

  Gaining Experience
  Мислења:
  850
  Допаѓања:
  141
  Поени од трофеи:
  205
 16. Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,334
  Допаѓања:
  987
  Поени од трофеи:
  837
 17. vik

  Intern
  Мислења:
  1,936
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  502
 18. Тони

  Gaining Experience, Машко, 27, од Битола
  Мислења:
  511
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  325