1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат joveBT

 1. AlexM

  On your way to fame, од City of Consuls
  Мислења:
  955
  Допаѓања:
  519
  Поени од трофеи:
  365
 2. daci92

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,120
  Допаѓања:
  163
  Поени од трофеи:
  762
 3. ExtremeBt

  Gaining Experience
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  272