1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
joveBT
Последна активност:
13 Март 2010
Зачленет:
8 Јануари 2009
Мислења:
74
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
0
Роденден:
7 Мај 1993 (Возраст: 26)

Сподели

joveBT

Intern, 26

joveBT последен пат беше виден (како):
13 Март 2010