1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jove
Последна активност:
8 Септември 2013
Зачленет:
9 Септември 2009
Мислења:
81
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10

Сподели

jove

Intern

jove последен пат беше виден (како):
8 Септември 2013