1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jovanovmk
Последна активност:
29 Мај 2020 во 11:21
Зачленет:
24 ноември 2008
Мислења:
8
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
180

Сподели

jovanovmk

Intern

jovanovmk последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 29 Мај 2020 во 11:21