1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jovanoskimkd
Последна активност:
19 Февруари 2020
Зачленет:
30 Мај 2010
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50

Сподели

jovanoskimkd

Intern

jovanoskimkd последен пат беше виден (како):
19 Февруари 2020