1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JovanKrstevski1
Последна активност:
20 Јануари 2019 at 06:29
Зачленет:
25 Март 2013
Мислења:
1,110
Допаѓања:
1,144
Поени од трофеи:
355
Пол:
Машко

Сподели

JovanKrstevski1

Practice makes perfect, Машко

JovanKrstevski1 последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2019 at 06:29