1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Jovan2389's Recent Activity

 1. Jovan2389 одговори на темата Проценка Не(исправен) PS3 + додатоци.

  Може ама не е plug&play. Потребна е инсталација на програм, кој лесно се наоѓа на гугл, па потоа калибрација на копчиња. Доколку го...

  16 Август 2019 во 19:51
 2. На Jovan2389 му/ѝ се допаѓа мислењето на DaVoRkNe во темата Dota 2.

  Мене ептен ми се допаѓа,и нема врска што е кратко,таман си е.Со среќа нека е :)

  16 Август 2019 во 14:56