1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Jovan2389 ги следи

 1. bate mile

  Gaining Experience
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  402
 2. gOJDO

  Мислења:
  9,432
  Допаѓања:
  13,547
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,471
  Допаѓања:
  10,462
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 5. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,033
  Допаѓања:
  26,750
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,476
  Допаѓања:
  1,925
  Поени од трофеи:
  612