1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jovan2389
Последна активност:
16 Септември 2019 во 14:24
Зачленет:
22 Април 2013
Мислења:
700
Допаѓања:
687
Поени од трофеи:
255

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
Јули 4
Локација:
Штип

Сподели

Jovan2389

On your way to fame, Машко, од Штип

Jovan2389 последен пат беше виден (како):
16 Септември 2019 во 14:24