• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

jovan1988

Роденден
6 јули 1988 (Возраст: 33)
Веб-страница
http://poppetrov.mk/
Локација
Скопје
OS
Windows 10
Професија
Front-End Developer
Пол
Машки

Контакт

Скајп
jovan-88

Трофеи

  1. 5

    Прва порака

    Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно