• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Jovan.B

  1. J

    Client Server Aplikacija

    Zdravo na site. Bi sakal da postavam edno prasanje do site onie koa mozebi znaat kako idat cenite okolu programerskite uslugi. Izrabotiv aplikacija za Android ured navidum ednostavna so nekolku polinja za log in i pasvord i pole za ip adresa i pole za isprakjanje na poraki. Isto taka za da se...
На врв Дно