1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
josefk
Последна активност:
19 Јули 2019
Зачленет:
19 Септември 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Роденден:
27 Август 1997 (Возраст: 22)

Сподели

josefk

Intern, 22

josefk последен пат беше виден (како):
19 Јули 2019