1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Joomla
Последна активност:
13 Јуни 2020
Зачленет:
26 Март 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
1 Август 1986 (Возраст: 33)

Сподели

Joomla

Intern, Машко, 33

Joomla последен пат беше виден (како):
13 Јуни 2020