1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jons
Последна активност:
15 oктомври 2018
Зачленет:
8 ноември 2008
Мислења:
10
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170

Ги следи 1

Сподели

jons

Intern

jons последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2018