1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jonijonov
Последна активност:
17 oктомври 2019 во 06:52
Зачленет:
17 Јануари 2009
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Роденден:
1 Јануари 1985 (Возраст: 34)

Сподели

jonijonov

Intern, 34

jonijonov последен пат беше виден (како):
17 oктомври 2019 во 06:52