1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jone1986
Последна активност:
22 Февруари 2020 во 22:32
Зачленет:
16 oктомври 2009
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
160

Сподели

Jone1986

Intern

Jone1986 последен пат беше виден (како):
22 Февруари 2020 во 22:32