1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jone bogojeski
Последна активност:
9 Јануари 2008
Зачленет:
9 Јануари 2008
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

jone bogojeski

Intern

jone bogojeski последен пат беше виден (како):
9 Јануари 2008