1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
joker-mak
Последна активност:
20 Јуни 2019
Зачленет:
9 Март 2012
Мислења:
5
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
26 Август 1993 (Возраст: 26)

Сподели

joker-mak

Intern, Машко, 26

joker-mak последен пат беше виден (како):
20 Јуни 2019