1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JNenad
Последна активност:
23 Јануари 2016
Зачленет:
20 Декември 2007
Мислења:
38
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60

Сподели

JNenad

Intern

JNenad последен пат беше виден (како):
23 Јануари 2016