1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jimmyMK
Последна активност:
24 Април 2019
Зачленет:
20 Септември 2011
Мислења:
144
Допаѓања:
56
Поени од трофеи:
237

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Melbourne/Ohrid

Сподели

jimmyMK

Gaining Experience, Машко, од Melbourne/Ohrid

jimmyMK последен пат беше виден (како):
24 Април 2019