1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jesa15
Последна активност:
15 Февруари 2019 at 15:53
Зачленет:
15 Август 2016
Мислења:
11
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
20
Роденден:
13 Февруари 1976 (Возраст: 43)

Сподели

jesa15

Intern, 43

jesa15 последен пат беше виден (како):
15 Февруари 2019 at 15:53