1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JeRrY*
Последна активност:
25 Март 2020
Зачленет:
22 Јуни 2009
Мислења:
24
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
180
Роденден:
18 Април 1993 (Возраст: 27)

Сподели

JeRrY*

Intern, 27

JeRrY* последен пат беше виден (како):
25 Март 2020