1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

JensenInterceptor's Recent Activity

 1. На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа мислењето на martinmax во темата Tinder work.

  Човекот праша за Тиндер а не за Гриндер..

  18 Септември 2019 во 12:53
 2. JensenInterceptor одговори на темата Tinder work.

  Некој скриен геј можда? :oh::oh:

  17 Септември 2019 во 07:34
 3. На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа мислењето на borcep во темата Ит хорор.

  Со компресор да не го заштрафувал кулерот? Сивоња.

  16 Септември 2019 во 20:12
 4. На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа мислењето на Astro во темата Ит хорор.

  Само јас не ја гледа сликат?

  16 Септември 2019 во 20:10
 5. На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа мислењето на Molec во темата Ит хорор.

  [IMG]

  16 Септември 2019 во 20:09
 6. JensenInterceptor одговори на темата Tinder work.

  Па тоа не иде како реклами во секоја мобилна апликација? Зошто баш Тиндер?

  16 Септември 2019 во 20:08
 7. JensenInterceptor одговори на темата Мислење за приватните факултети во Македонија?.

  Little less conversation, little more action baby :p Жално е што во Макаронија, не учат како да бидеме подобри филозофи и поети,...

  16 Септември 2019 во 16:46
 8. На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа мислењето на Стефан Кметовиќ во темата Мислење за приватните факултети во Македонија?.

  Да тоа во право си ако не излезеш од comfort zone, нема никогаш да се надоградиш и да успееш. Но ме интересира дали работодавците ги...

  16 Септември 2019 во 16:36