1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои JensenInterceptor ги следи

 1. Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,701
  Допаѓања:
  7,047
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. FiC DoGG

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  834
  Допаѓања:
  806
  Поени од трофеи:
  512
 3. gOJDO

  Мислења:
  9,396
  Допаѓања:
  13,463
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642