1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jekce06
Последна активност:
4 Декември 2019 во 00:04
Зачленет:
10 Февруари 2008
Мислења:
22
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
170
Пол:
Машко
Локација:
Крушево

Сподели

jekce06

Intern, Машко, од Крушево

го однесов кај мојот оператор да ми го конфигурира за да може да работи и човекот вика дека неможе да влези во конзолата за да го подеси. 6 Септември 2012

jekce06 последен пат беше виден (како):
4 Декември 2019 во 00:04