1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Jedah ги следи

 1. Dinamit

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  382
  Поени од трофеи:
  280
 2. TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,095
  Допаѓања:
  3,441
  Поени од трофеи:
  1,692