1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Jedah

 1. Biotic

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 2. kocani

  Intern, Машко, 50
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,184
  Поени од трофеи:
  265
 4. wolverine

  On your way to fame
  Мислења:
  801
  Допаѓања:
  670
  Поени од трофеи:
  265
 5. xaser

  Intern, Машко, 34
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  45
  Поени од трофеи:
  302
 6. Виктор Пејковски

  Intern, Машко, 20, од Скопје, Македонија
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  30