1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JcOaCrO
Последна активност:
3 Јуни 2020
Зачленет:
10 Март 2008
Мислења:
33
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
170

Сподели

JcOaCrO

Intern

JcOaCrO последен пат беше виден (како):
3 Јуни 2020