1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат JasSum

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Hønsebybotn
  Мислења:
  1,667
  Допаѓања:
  2,685
  Поени од трофеи:
  1,627
 2. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 3. dime01

  Intern, Машко
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  60
 4. Dzver007

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  60
 5. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,916
  Допаѓања:
  26,303
  Поени од трофеи:
  2,377
 6. Gizamo

  Intern, Машко
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 7. Kliment123

  Intern, Машко, 23
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  25
 8. OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,176
  Поени од трофеи:
  265
 9. Slavko

  Intern, Машко, 42
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  50
 10. zarko90

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5