1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои jaseli ги следи

 1. 386ka

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,360
  Допаѓања:
  189
  Поени од трофеи:
  827
 2. Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,753
  Допаѓања:
  289
  Поени од трофеи:
  1,217
 3. Devojkata

  Redhair Geek, 27
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  245
 4. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,326
  Допаѓања:
  24,911
  Поени од трофеи:
  2,377
 5. filipvselena

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,794
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  732
 6. LiquidWorm

  Администратор
  Мислења:
  2,667
  Допаѓања:
  183
  Поени од трофеи:
  787
 7. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,834
  Допаѓања:
  5,013
  Поени од трофеи:
  2,312
 8. S

  pwnz0r1lla
  Мислења:
  1,550
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  367
 9. тотето

  Спамер, Машко, од Битола/Скопје
  Мислења:
  705
  Допаѓања:
  673
  Поени од трофеи:
  392
 10. човек

  Intern
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  147