1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jaseli
Последна активност:
16 Јули 2012
Зачленет:
12 Јули 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Женско

Сподели

jaseli

Intern, Женско

jaseli последен пат беше виден (како):
16 Јули 2012