1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jano
Последна активност:
2 Февруари 2011
Зачленет:
8 Февруари 2008
Мислења:
281
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
0

Ги следи 3

Следачи 2

Сподели

Jano

Intern

Jano последен пат беше виден (како):
2 Февруари 2011