1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
janmincev
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 15:51
Зачленет:
30 Мај 2012
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
26 Декември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

janmincev

Intern, Машко, 30

janmincev последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2020 во 15:51