1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
James
Последна активност:
29 Март 2011
Зачленет:
8 Јули 2008
Мислења:
336
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
0

Следачи 1

Сподели