1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Jaia^^
Последна активност:
9 Декември 2012
Зачленет:
22 Април 2007
Мислења:
146
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Роденден:
10 Април 1985 (Возраст: 35)

Сподели

Jaia^^

Intern, 35

Jaia^^ последен пат беше виден (како):
9 Декември 2012