1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
jaenmikel
Последна активност:
14 Февруари 2020
Зачленет:
25 Септември 2009
Мислења:
9
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170
Роденден:
3 Март 1984 (Возраст: 36)

Сподели

jaenmikel

Intern, 36

jaenmikel последен пат беше виден (како):
14 Февруари 2020