1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
JackDaniels
Последна активност:
10 oктомври 2011
Зачленет:
30 Мај 2009
Мислења:
40
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

JackDaniels

Intern

JackDaniels последен пат беше виден (како):
10 oктомври 2011