• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ivona_petreska

Роденден
22 декември 1990 (Возраст: 30)
Прекар
ive
Професија
ucenicka
Музика
sekakva
Омилен спорт
tenis
На врв Дно