1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ivo1
Последна активност:
6 Август 2012
Зачленет:
14 Мај 2009
Мислења:
46
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
147

Сподели

ivo1

Intern

ivo1 последен пат беше виден (како):
6 Август 2012