1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ivica_M
Последна активност:
8 Септември 2010
Зачленет:
3 oктомври 2008
Мислења:
226
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Следачи 3

Роденден:
5 Март 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Ivica_M

Intern, 29

Ivica_M последен пат беше виден (како):
8 Септември 2010