1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ивица
Последна активност:
23 Јуни 2016
Зачленет:
13 oктомври 2009
Мислења:
27
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
Јули 7

Сподели

Ивица

Intern, Машко

Ивица последен пат беше виден (како):
23 Јуни 2016