• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IvanovskiA

Роденден
март 11
Локација
Skopje, Avtokomanda
Processor & Cooler
Celeron G1620 2.7Ghz
VGA
Radeon 6570 1gb DDR3
Monitor
Xerox
OS
Windows 7
Прекар
Лаки
Пол
Машки
Омилен спорт
Пливање
На врв Дно