1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Иванчо's Recent Activity

 1. На Иванчо му/ѝ се допаѓа мислењето на Piedpiper во темата Pixel паметни телефони - генерална дискусија.

  Pixel пред се се купува за софтверот па потоа за камерата. Сум користел Самсунг и Хуавеи и можам да кажам дека Pixel-от за користење е...

  30 Јуни 2020 во 11:57
 2. На Иванчо му/ѝ се допаѓа мислењето на psyside во темата Sony паметни телефони - генерална дискусија.

  Предниот дел на кучето и тревата е добар - одличен, од пола натака ужас.

  30 Јуни 2020 во 11:56
 3. Иванчо Прикачи датотека во темата Водич за избор на објективи.

  Нит клати, нит се поместува, пластиката здрава коска...задоволен сум

  1452C1C9-0F6F-43DE-B487-63B5D384D034.jpeg 30 Јуни 2020 во 01:56