1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Иванчо
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 19:52
Зачленет:
22 Мај 2013
Мислења:
312
Допаѓања:
399
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Resen, Resen, Macedonia
Занимање:
Веб-администратор,

Сподели

Иванчо

Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia

Иванчо последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2020 во 19:52